Karnar каталог >>>> View присутни   преземање. zip Ве молиме одберете побрз сервер да ја посетите нашата веб страница!Посетете го нашиот сервер Англиски!Посетете го нашиот кинески сервер!


ДЕКОРАТИВНИ LED светлина

LED Декоративна светлината е еден вид на модернизиран замена за традиционалните Декоративен светлината серија. LED диоди можат да се комбинираат во било која форма да се произведе саканото лумен пакети како цели дизајн и економија дозвола. Покрај тоа, LED диоди може да се смета минијатурни светло тела; дистрибуција на светлината може да се контролира од страна на LED диоди 'епоксидни леќа, поедноставување на изградба на архитектонско тела со цел да се користат LED диоди. Еден контролор можат да се поврзат со LED тела селективно да скептична поединечни LED диоди, кои резултираат во динамични контрола на дистрибуција, светло и боја. Конечно, DC власт им овозможува на единицата да бидат лесно адаптибилен кон различни енергетски резерви.

Besides, LED Light String ditinguishes itself from other minature bulbs by its sharp and pure color. And light set made of LED is much more safe than normal ones also, because of less heat emitted and running on lower power.

LED TWINKLE LIGHT:

LED-TWL-96-5M-24V
LED-TWL-144-8M-24V
LED-TWL-180-10M-24V
LED-TWL-120-6M-110V/230V
LED-TWL-180-10M-110V/230V
LED-TWL-240-12M-110V/230V
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD

LED LIGHT STRING:

LED-LLS-36-4M-24V
LED-LLS-60-6M-24V
LED-LLS-80-8M-24V
LED-LLS-60-6M-110V/230V
LED-LLS-80-6M-110V/230V
LED-LLS-120-12M-110V/230V
LED-LLS-240-24M-110V/230V
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD

LED NET LIGHT:

LED-NL-C-72-24V-1.0x0.5M
LED-NL-C-120-24V-1.8x1.2M
LED-NL-C-150-24V-1.8x0.5M
LED-NL-C-180-24V-2.5x1.2M
LED-NL-S-120-230V-1.8x1.2M
LED-NL-S-180-230V-2.5x1.2M
LED-NL-S-150-230V-1.8x0.6M
C-chansing, S-steady
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD

LED LIGHT SET/CURTAIN LIGHT:

LED-LLS-1925-110V/230V-1.5x2M
LED-LLS-3725-110V/230V-3x2M
LED-LLS-5725-110V/230V-5x2M
LED-LLS-6024-110V/230V-6x2M
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD
ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
KARNAR International Group LTD
 
LED СЕРИЈА
   ЅИД WASHER LED светлина
   LED PAR 64
   LED флуоресцентни фунта
   LED NEON фунта
   LED LAMP
   LED светлина Lawn
   LED светлина подземните
   LED светлина АНКЕТА
   LED светилка
   LED светлина ROPE
   ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
ДЕКОРАТИВНИ светлина СЕРИЈА
   Трепкане светлина
   LUCKY LIGHT СЕТ
   LUCKY LIGHT string
   НЕТ светлина
   ICICLE светлина
   Формовани TIP СЕРИЈА
   ГУМЕНИ CABLE СЕРИЈА
ROPE светлина СЕРИЈА
   ROPE светлина 2-5 WIRES
   Стан ROPE светлина
   Мотив ROPE светлина
   ROPE светлина ДОДАТОЦИ
Virtual Reality светлина
   LED светлина кокосова палма
   LED светлина ЧЕРЕШИ
   FIREWORK светлина
   Кокосова палма ДРВОТО светлина
   Cactus светлина
   ВЕРСКИ светлина
Контролор, Plug, Power
   Controller
   POWER ТАПА
   Power Supply
ПАКУВАЊЕ
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ние ја поддржуваме подолу испорака

од воздух, од страна на морето

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ние ја поддржуваме плаќање подолу

Банкарскиот трансфер

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Контакт   Мапа на сајтот  Last modified: April 28 2017 01:06:04.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)