Karnar каталог >>>> View присутни   преземање. zip Ве молиме одберете побрз сервер да ја посетите нашата веб страница!Посетете го нашиот сервер Англиски!Посетете го нашиот кинески сервер!


LED светлина ЧЕРЕШИ
Преглед на друг модел >>>>>  Тип на табелата

На дрво од цреша LED светло е направен на вештачки гранки и транспарентен цреша боја со висок квалитет и со различни бои на ЛЕР внатре. Кога е светло во текот на ноќта, Ова е прекрасен поглед со различни бои на цреша LED светло. Especialy, кога овие LED светло дрво стави RGB LED внатрешноста на цреша боја, на LED светло дрво боја може да се менува со цел од црвена, зелена и сина, еден по еден. Тој е еден од најпопуларните и совршен производ декорација на новогодишни елки, прозорци и прикажува различни фестивалот. ЛЕР на цреша боја дрво светлината е најдобар избор за украсување на паркови, туристичко место, плоштади, хотели, на улиците на градовите и вашата градина, исто така, овие LED светло дрво цреша боја е најдобар избор за различни церемонија и фестивал.
ITEM NO.
HEIGHT/DIA(M)
COLOR & POWER(W)
BRANCH
LED NUMBER(pcs)
VOLT.(V)
LCH-TABLE
0.8/0.8
12
12
12
12
12
12
12
12
1
224
24
LCH-TABLE2
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
320
24
LCH-TABLE3
12
12
12
224
24
LCH-TABLE4
12
12
224
24
LCH-TABLE5
12
12
224
24
LCH-TABLE6
12
224
24
LCH-TABLE7
12
12
12
136
24

LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LCH-TABLE
LCH-TABLE2

LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LCH-TABLE3
LCH-TABLE4

LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LCH-TABLE5
LCH-TABLE6

LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LED светлина ЧЕРЕШИ
KARNAR International Group LTD
LCH-TABLE7
PACKAGE


Преглед на друг модел >>>>>  Тип на табелата

 
LED СЕРИЈА
   ЅИД WASHER LED светлина
   LED PAR 64
   LED флуоресцентни фунта
   LED NEON фунта
   LED LAMP
   LED светлина Lawn
   LED светлина подземните
   LED светлина АНКЕТА
   LED светилка
   LED светлина ROPE
   ДЕКОРАТИВНИ LED светлина
ДЕКОРАТИВНИ светлина СЕРИЈА
   Трепкане светлина
   LUCKY LIGHT СЕТ
   LUCKY LIGHT string
   НЕТ светлина
   ICICLE светлина
   Формовани TIP СЕРИЈА
   ГУМЕНИ CABLE СЕРИЈА
ROPE светлина СЕРИЈА
   ROPE светлина 2-5 WIRES
   Стан ROPE светлина
   Мотив ROPE светлина
   ROPE светлина ДОДАТОЦИ
Virtual Reality светлина
   LED светлина кокосова палма
   LED светлина ЧЕРЕШИ
   FIREWORK светлина
   Кокосова палма ДРВОТО светлина
   Cactus светлина
   ВЕРСКИ светлина
Контролор, Plug, Power
   Controller
   POWER ТАПА
   Power Supply
ПАКУВАЊЕ
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ние ја поддржуваме подолу испорака

од воздух, од страна на морето

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ние ја поддржуваме плаќање подолу

Банкарскиот трансфер

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Контакт   Мапа на сајтот  Last modified: April 28 2017 01:06:04.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)